Ogłoszenie

Bips jest spoko,prawda?

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Bipasha kocha urodziny, John nie

#1 2011-01-06 20:03:22

Bips

Boss

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 83
Punktów :   

Bipasha kocha urodziny, John nie

Kilka dni temu (przyp. tłum 7 stycznia) Bipasha Basu obchodziła swoje 31 urodziny, aktorka kocha obchodzić urodzinowe przyjęcia, jednak jej ukochany chłopak John Abraham niezbyt.

"John ucieka w drugą stronę, jeśli przychodzi do krojenia ciasta. Spędziłam całe moje urodziny krojąc ciasto z różnymi członkami rodziny i przyjaciółmi. Nie mogłam odebrać wszelkich połączeń telefonicznych i SMSów. Ale odpowiedziałam na wszystkie z nich w dzień po moich urodzinach.

Mój dom był pełen kwiatów. Nie masz pojęcia, jak wspaniale wyglądają kwiaty w nowo wyremontowanym domu. Mój dom był pachnący i atrakcyjny. Moje dwie słodkie pokojówki ułożyły bukiety w całym domu" - powiedziała Bipasha.

Choć John niezbyt lubi obchodzić urodzinowe przyjęcia i w dniu swoich urodzin 17 grudnia skrył się, Bipasha swoje urodziny uwielbia.
             

Przyjechała do Delhi razem z Johnem i poleciała z powrotem na rodzinny obiad do Bombaju.

"To coroczny rytuał w dniu moich urodzin, i za nic nie chce stracić czegokolwiek. W tym roku jedna z moich sióstr nie była na moich urodzinach. Ona studiuje. Naprawdę tęsknimy za nią, jednak moi rodzice i moja siostra, brat, szwagier i siostrzeniec byli na moim przyjęciu".

John nie był obecny na rodzinnym obiedzie.

"To były moje pierwsze urodziny w Delhi. Urodziłam się w Delhi i mam wyjątkowe powiązania z tym miejscem. Więc kiedy dostałam szansę, aby być stolicy w dniu moich urodzin, złapałam ją."

"Miała miejsce wystawa samochodowa, jak wiesz John kocha wszystko co na kołach, ale nie cierpi przyjęć urodzinowych. Także był po prostu szczęśliwy będąc w pobliżu najlepszych samochodów na świecie."

realbollywood.com
by: Svasti


http://2.bp.blogspot.com/_Fbqc6JbQSVw/SN4NUkInS5I/AAAAAAAAJ7o/xpgVEjo5DWw/s400/Bipasha_basu_Rebook1.jpg

Offline

 
  • Index
  •  » Newsy
  •  » Bipasha kocha urodziny, John nie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobi-raifu.pun.pl www.czekamynagofry.pun.pl www.zlobek28.pun.pl www.pokewars.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl