Ogłoszenie

Bips jest spoko,prawda?

#1 2011-01-03 15:13:04

Bips

Boss

Zarejestrowany: 2011-01-02
Posty: 83
Punktów :   

Ciekawostki

Fitness - Kiedyś chodziłam na fitness i dbałam o linię, ale potem na planie Sangharsh złamałam nogę i musiałam przeleżeć sześć tygodni w gipsie. Nie miałam nic do roboty, więc całe dnie oglądałam filmy i jadłam. Zapisywałam tytuły obejrzanych filmów na gipsie. Po sześciu tygodniach gips był cały zapisany. Bardzo przytyłam przez ten czas. Potem wróciłam do pracy a kiedy zobaczyłam się na ekranie, dostałam zawału serca.

Marzenie które może się jeszcze spełnić - Kiedys bardzo chciałam zostać panią premier. Ostatnio marzę o zagraniu Trinity w Matrixie.

Co mi się najbardziej podoba w mężczyznach - Kilka rzeczy: inteligencja, poczucie własnej wartości, poczucie humoru

Kim chciałabym być - Madonną. Nie będę mówiła, że Matka Teresą albo Indira Gandhi, bo zostały one już „zaklepane” przez wszystkie Miss India.



Powiedzonka:

„Wiecie, co jest najgorsze w byciu aktorką? Presja, żeby wspaniale wyglądać i dobrze się zachowywać przez cały czas. Ale ja nie jestem idealna, nikt nie jest.”

„Jestem dumna, że mogę być częścią dzisiejszego Bollywood.  Uwielbiam tańczyć i poruszać ustami do piosenek”

„Jestem singlem i desperacko poszukuję dobrego faceta. Byłam kilka razy zakochana ale nie były to poważne związki.”

Podstawowe Info:

Prawdziwe imie:  Preetam Singh
Data urodzenia:  31 stycznia 1974
Wzrost:  5'5", 165cm
Waga:  52 Kgs
Kolor włosów:  czarny
Miejsce urodzenia:  Shimla
Stan cywilny:  Single
Języki w których mówi:  Hindi, angielski
Hobby:  Fitness
Ulubiony aktor:  Guru Dutt, Sanjay Dutt, Aamir Khan, Shahrukh Khan, Al Pacino
Ulubiona aktorka:  Madhubala, Waheeda Rehman, Sridevi
Ulubiony kolor:  electric blue (elektryczny niebieski)
Ulubione perfumy:  Envy, Gucci (dla mężczyzn)
ulubiony strój:  sznurowana piżama i cokolwiek wygodnego
Adres:  C/10A, Ranwar, Waroda Rd., Bandra (w), Mumbai - 50
Rodzeństwo:  jeden brat
Chłopak:  Ness Wadia
Były chłopak:  Marc Robinson

"Nienawidzę wstawać wcześnie rano" - Preity.


http://2.bp.blogspot.com/_Fbqc6JbQSVw/SN4NUkInS5I/AAAAAAAAJ7o/xpgVEjo5DWw/s400/Bipasha_basu_Rebook1.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sheisvamp.pun.pl www.tibiaskrypty.pun.pl www.forumpatiozabki.pun.pl www.darmowareklama.pun.pl www.possessedbydevilguild.pun.pl